Rookrooster FM2 1 niveau 250 W 230V 715 mm x 200 mm Roller Grill
Productreferentie: 024882
Welkomsttarief -8% Speciale Prijs € 984,24 € 820,20 € 1,00 € 0,83 Normale Prijs € 1.069,74 € 891,45 € 1,00 € 0,83
Inclusief DEEE van€ 0,83
Verkocht door 1
€ 820,20 / pak € 984,24Merk : ROLLER GRILL
Verwarmde pen met timer voor automatische ontsteking en verbranding van zaagsel. Wordt geleverd met een navulling van topkwaliteit eiken zaagsel, essentieel om ... meer zien
- Om vis, vlees en vleeswaren te roken tegen zeer lage prijs!
- Voordelig
Gratis levering vanaf € 199
Binnen 30 dagen retourneren
Veilig betaling
Verwarmde pen met timer voor automatische ontsteking en verbranding van zaagsel. Wordt geleverd met een navulling van topkwaliteit eiken zaagsel, essentieel om deze unieke smaak en aroma's te verkrijgen. Model uitgerust met een kookrooster: 400 x 600 mm Geproduceerd in Frankrijk.
QMV | 1 |
---|---|
Geautoriseerde retourzendingen | Ja |
Gemiddelde leveringstijd | 14 |
Diepte | 410 mm |
Hoogte | 200 mm |
Lengte | 715 mm |
Grondstof | inox |
Garantie verplaatsing | Nee |
Duur garantie stukken | 1 an(s) |
Garantie werkkracht | Nee |
Garantie stukken | Ja |
Handelsmerk | ROLLER GRILL |
- Geautoriseerde retourzendingen

Edgar Toque Chef-kok De kleine ster
Waarom koud roken? Een goed rookproces zoals dat door professionals wordt beoefend, bestaat uit 3 stappen: zouten, drogen en roken. Deze laatste stap wordt koud gedaan om het vrije water te verwijderen, zonder het product uit te drogen of te vermalen. De rook wordt geproduceerd door de langzame verbranding van het eikenhouten zaagsel en gekoeld in het apparaat voor homogeen roken.
Rook met zaagsel, bij voorkeur eikenhout, uw vis (zalm, forel, paling, haring....), schaaldieren (kreeft, langoustine, sint-jakobsschelpen....), vlees (eendenborst, filet mignon....), delicatessen (worst, spek, ham....) tegen een zeer voordelige prijs!