Glas op voet kristallijnglas 31 cl Doc Luigi Bormioli

Milieulabel
Productreferentie: 006685
Welkomsttarief -8% Speciale Prijs € 5,77 € 4,81 Normale Prijs € 6,28 € 5,23
Verkocht door 6
€ 28,86 / pak € 34,62
Assortimenten : DOC
Een gamma van glazen met voet en korte benen voor een grotere weerstand tegen mechanische schokken. Doc biedt een zeer hoge kelk en een gesloten rand om er een ... meer zien
  • Schitterend glas.
  • Met titanium versterkte steel.
Op voorraad
Beschikbaar binnen 48/72 uur

Gratis levering vanaf € 199Gratis levering vanaf € 199

Binnen 30 dagen retournerenBinnen 30 dagen retourneren

Veilig betalingVeilig betaling

Een gamma van glazen met voet en korte benen voor een grotere weerstand tegen mechanische schokken. Doc biedt een zeer hoge kelk en een gesloten rand om er een echt degustatieglas van te maken.
Meer Informatie
QMV6
KleurTransparant
Geautoriseerde retourzendingenJa
Gemiddelde leveringstijd0
Inhoud31 cl
Diameter7.3 cm
Hoogte17.4 cm
Kleurdoorzichtig
Grondstofglas
HandelsmerkLUIGI BORMIOLI
  • Geautoriseerde retourzendingen
  • Terms of use :
    geschikt voor de vaatwassergeschikt voor de vaatwasser
Edgar Toque Chef-kok De kleine ster
Sparkx is een materiaal dat door Bormioli Luigi is ontwikkeld en dat volgende zaken biedt: - Extreme transparantie en zuiverheid - Wasbestendigheid: gegarandeerd bij 2.000 industriële wascycli zonder veranderingen. - Sterkte: mechanische schokbestendigheid verhoogd met 30%. - Milieuvriendelijk: bevat geen lood of zware metalen Deze producten profiteren ook van verstevigde steel dankzij een specifieke titaniumbehandeling. Dit proces zorgt voor een verhoogde slijtvastheid, wat de belangrijkste oorzaak is van de kwetsbaarheid van de benen bij professioneel gebruik.